Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Ohlásené prevádzkarne (SK) -    Farmové chovy voľne žijúcej zveri [ ]


Farmové chovy voľne žijúcej zveri [ ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Register farmových chovov s voľne žijúcou zverou vedený v súlade s §39 ods. 12 zákona č. 39/2007.



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie .Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Pridelené číslo / Assigned number Prevádzkovateľ / Owner Nazov prevádzkarne / Name Adresa / Adress Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Druhy / Species Poznámky / Remarks
SK-FCH-MI-141 AB - Centrum, Michalovce s.r.o., Masarykova 57 AB - Centrum, Michalovce s.r.o.
Pusté Čemerné 112 Pusté Čemerné Michalovce Košický ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TT-205 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Abdullatif Rumaih
Malá 3404/2
92101 Piešťany

Bodona – rekondičný areál Piešťany Piešťany Piešťany Trnavský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-NR-161 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AGILE, s.r.o.
Malý Cetín 155 Malý Cetín Nitra Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-143 AGRO Dolinka Tajná s.r.o., Štúrova 412 AGRO Dolinka Tajná , s.r.o.
Štúrova 412 Vráble Nitra Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TT-165 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AGRO Voderady - Slovenská Nová Ves a.s.
Voderady 195 Voderady Trnava Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZV-127 Agrobell, s.r.o., Sládkovičova 8 Agrobell, s.r.o.
Sliač Sliač Zvolen Banskobystrický ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 233 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AGROFARMA RHEA s.r.o. Popradská 214, 05911 Hozelec
Popradská 214, Hozelec Poprad Prešovský ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-VT-166 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AGROKONDOR s.r.o. Zámutov 1089, 09415 Zámutov
Zámutov 1089 Zámutov Vranov nad Topľou Prešovský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – DS - 263 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AGROSUN, spol. s r.o. Štúrova 1090/7, 92901 Dunajská Streda
ovocný sad Vrakúň Dunajská Streda Trnavský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-MT-35 AHYA s.r.o., Blatnica 435 AHYA s.r.o.
Blatnica č. 435, 038 15 Blatnica

Blatnica č. 435 Blatnica Martin Žilinský Rat. Zv., ZFCH    
   
SK-FCH-PD-121 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Anna Vrecková
Seč 170 Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – TN - 312 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Anton Hromek Mladý Háj 1, 92001 Hlohovec
HP Farma Mladý Háj 1 Hlohovec Piešťany Trnavský Daniel, Diviak, ZFCH, Zispr    
   
SK – FCH – LV - 290 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Anton Pastier Školská 15, 93401 Levice
Podlužany 91 Hronské Kosihy Levice Nitriansky Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-HC-109 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Anton Vexler
Dvorníky 144 Dvorníky Hlohovec Trnavský Diviak, R, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PE-78 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Antonín Šiška
Hradište 5 Hradište Partizánske Trenčiansky Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – MI -173 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 AT ZEMPLÍN spol. s.r.o., Športová 1, 07613 Kazimír
hospodárske stredisko Dúbravka Michalovce Košický Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SC-189 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Attila Vincze
Tureň 293 Senec Senec Bratislavský Bažant, ZFCH    
   
SK-FCH-TV- 44 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Bartolomej Kandráč
Okružná 3, 076 13 Brezina

Byšta, parcelné č. 890 Byšta Trebišov Košický Diviak, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-SC-50 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Bartolomej Vitáloš
Tureň 64 Tureň Senec Bratislavský Daniel, Diviak, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-NZ-19 Lesy SR š.p., Banská Bystrica, Námestie SNP 8, 975 66 Banská Bystrica, OZ Čierny Balog, Bažantnica 4
Palárikovo Nové Zámky Nitriansky Bažant, Muflón    
   
SK-FCH-SL-211 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Bc. Juraj Šugerek
Sládkovičova 16
06503 Podolínec

Farma – Grib – Riedky les, Podolínec Stará Ľubovňa Prešovský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-LC-61 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Beňo Bohuš a Škripek Vladimír
Velká nad Ipľom k.ú.867632
Panické Dravce k.ú.845299
Lučenec Lučenec Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK – FCH – PU - 247 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Biely Potok a.s., Prievozská 2/A 82109 Bratislava
Tŕstie Dolný Lieskov Púchov Trenčiansky Daniel, fG, Jeleň, Muflón, wA, ZFCH, Sport   kozorožec, jarabica 
  kozorožec, jarabica 
SK-FCH-RS-197 PISTRINUM s.r.o., Medený Hámor 6541/15, 974 01 Banská Bystrica, Blhovce č. 288, 980 32 Blhovce

Blhovce Rimavská Sobota Banskobystrický Daniel, Jeleň, Srnec, ZFCH    
   
SK – FCH – SC - 279 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Bohumil Podmanický Cintorínska 10 90084 Báhoň
Potočná 42 Báhoň Senec Bratislavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BR-13 Bohuš s.r.o., Osloboditeľov 654, 976 67 Bohuš s.r.o., evidenčné číslo parcely 69/29
Osloboditeľov 654 Závadka nad Horonom Brezno Banskobystrický Diviak, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-NR-90 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Bojda Jozef
Čakajovce 407
951 43 Jelšovce
Čakajovce 407 Jelšovce Nitra Nitriansky Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TT - 281 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 BR-TRANS s.r.o. Skladová 2 91701 Trnava
Borová Ružindol Trnava Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LC-97 FOREST INVEST, spol. s r.o.
, J. Saboa 8
BUZITKA - DÓRA
J. Saboa 8 Lučenec Lučenec Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-LM-86 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dalibor Novotný a Vlasta Kornerová
Moyzesova 196/8 Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš Žilinský VVZ, ZFCH    
   
SK – FCH – TT - 245 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Daniel Dugovič Klčovany 665, 91908 Boleráz
Klčovany 665 Boleráz Trnava Trnavský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-CA-92 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dej Stanislav Serafínov
Skalité 358

Skalité 358
Skalité Čadca Žilinský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-GA-88 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Diviačia obora Mirabela
Emil Remiaš
Šalgočka 8 Šalgočka Galanta Trnavský Daniel, Diviak, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK – FCH – PP - 320 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dominik Džugan Jablonov 17, 05303 Jablonov
Kut Jablonov Poprad Prešovský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-HE-51 FG - Bio Fin s.r.o., Brestov 145 Družstvo Závada
Závada Závada Humenné Prešovský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SA-130 Štefan Brestič, MONSTAV, Rokošová 275 DUSLO a.s.
Šaľa Šaľa Šaľa Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-204 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dušan Beňo
Velčice 400
95171 Zlaté Moravce

Velčice 400, Zlaté Moravce Nitra Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-ZV-01 Cerovský Dušan, Krivec 2510, 962 05 Dušan Cerovský Krivec 2510
Hriňová Hriňová Detva Banskobystrický Diviak, Muflón, Srnec, Sport    
   
SK – FCH – PU - 248 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dušan Jambor Dolná Breznica 233, 02061 Lednické Rovne
Dolná Breznica 233 Lednické Rovne Púchov Trenčiansky Daniel, Jeleň, Srnec, Slach, Sport    
   
SK-FCH-LM-65 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dušan Jurík
Východná 505 Východná Liptovský Mikuláš Žilinský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-GA-108 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Dušan Kiš
Mládežnícka 966/30
925 53 Pata
František Klištinec
Zemianske Sady 12
Zemianske Sady Galanta Trnavský Daniel, Diviak, R, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK – FCH – GA - 216 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Eduard Nemeth Komenského 532/8, 92522 Veľké Úľany
Sladkovičovská 400 Veľké Úľany Galanta Trnavský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TO-207 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Eduard Vicena
Horné Obdokovce 251
95608 Horné Obdokovce

PD Horné Obdokovce farma Obsolovce Horné Obdokovce Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-DT-28 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 EKO- DRUŽSTVO KALINKA
962 26 V.H. KALINKA

Zverofarma
V.H. KALINKA
Detva Detva Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Sport    
   
SK-FCH-PN-119 Elektroinštalácie -Pavol Bohovic, Malinovského 494 Elektroinštalácie - Pavol Bohovic
Bašovce, parc. číslo 64715 Bašovce Piešťany Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TT - 314 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Emil Izakovič Dlhá 43 91901 Dlhá
Dlhá 43 Dlhá Trnava Trnavský Daniel, Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-145 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Emil Kiko, Rastislavova 204, Lužianky
Farma Korytník
Rastislavova 204
Lužianky Nitra Nitriansky Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LC-41 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 ENDOGYN s.r.o.
Begova č. 3, 984 01 Lučenenc

Katastrálne územie obce Jelšovec KÚ:822736
Jaslšovec Lučenec Banskobystrický Daniel, Muflón, wdC, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-CA-98 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Enza s.r.o., k.ú. Oščadnica, parcela číslo 13004/2
Oščadnica Oščadnica Čadca Žilinský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-BR-125 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ernest Borza
Mládežnícka 952
925 53 Pata
Michalová
ul. Hrable
Michalová Brezno Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-LM-06 Vladimír Poliak, Dúbrava 292, 032 12 farma Gôtovany
Gôtovany Gôtovany Liptovský Mikuláš Žilinský Daniel, Muflón, Sport    
   
SK-FCH-LM-05 Juraj Janičina, Ľubeľa 387, 032 14 farma Liptovské Vlachy
Liptovské Vlachy Vlachy Liptovský Mikuláš Žilinský Daniel, Diviak, Muflón, Sport    
   
SK-FCH-ML-52 Ing. Jaroslav Hnatič, farma Nad dubom Borov 72 farma Nad dubom Borov 72
Borov 72 Medzilaborce Medzilaborce Prešovský Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK – FCH – SC - 310 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Farma OÁZA s. r. o. Radimov 129, 90847 Radimov
Družstvo Radimov 203 Radimov Senec Bratislavský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – MI - 293 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Farma Oborín s. r. o. Vlčia Dolina 958, 04925 Dobšiná
07675 Oborín č. 185 Oborín Rožňava Košický Bažant, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-RS-124 Patrol & Guard, s.r.o., Svätoplukova 24 Farma pod Maginhradom
Veľké Teriakovce časť Malé Teriakovce 41 Veľké Teriakovce Rimavská Sobota Banskobystrický ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-CA-190 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 FIS & AGRO farma, s.r.o.
02061 Lednické Rovne
u Čupkov (Peklo) Čierne Čadca Žilinský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 301 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 FISH & AGRO farma s. r. o. Jilemnická 56/30, 02061 Lednické Rovne
Gorazdova ulica Púchov Púchov Trenčiansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 302 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 FISH & AGRO farma s. r. o. Jilemnická 56/30, 02061 Lednické Rovne
Beluša, Lednické Rovne Púchov Trenčiansky Bažant, Daniel, Diviak, ZFCH, Slach, Sport    
   
SK-FCH-GA-57 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 František Dóra
Dolný Chotár 82 Dolný Chotár Galanta Trnavský Daniel, Jeleň, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK-FCH-SN-46 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 František Hadušovský, Hodkovce č. 14, 053 61 Žehra
Miroslav Čipkár, Mlynská č. 22, 053 61 Spišské Vlachy



Hodkovce na časti parc. Č. 461/1

Žehra Spišská Nová Ves Košický Daniel, Jeleň, ZFCH, Slach, Sport    
   
SK-FCH-HC-142 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 František Hromek
Mladý háj 3 Hlohovec Hlohovec Trnavský Daniel, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZV-25 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 František Indro
Lúčna 1766/22, 962 05 Hriňová

Hriňová 1766/22, Slanec
Slanec Zvolen Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SE-08 Franz Schindler, Sekule 183, 908 80 Franz Schindler
Sekule 183 Sekule Senica Trnavský Daniel, Muflón, Sport    
   
SK – FCH – KN - 307 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Gabriel Rudolf Mikulášov Sad 240, 94634 Bátorové Kosihy
Mikulášov Sad 240 Bátorové Kosihy Komárno Nitriansky Daniel, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SB-154 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Helena Mikolajová
Hubošovce 76 Uzovce Sobrance Košický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MI-101 Ing. Mária Borková, Oreské 115 Hospodársky Dvor AGRO družstav Oreské
Oreské 115 Oreské Michalovce Košický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – GA - 183 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 HYDINÁRSKA FARMA TOPOĽNICA, Mészáros Alexander 92592 Topoľnica 102,
Topoľnica 102 Topoľnica Galanta Trnavský Daniel, Muflón, RabP, wG   Líška 
  Líška 
SK-FCH-BR-14 Ing. Antonín Bohuš, Nálepkova 310, 976 45 Ing. Antonín Bohuš, evidenčné číslo parcely 127
Závadka nad Hronom Závadka nad Hronom Brezno Banskobystrický Daniel, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-NR-153 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. arch. Juraj Braný
Gergelova 7 Ivanka pri Nitre Nitra Nitriansky Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LM-64 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Branislv Brťka
Galovany 3 Svätý Kríž Liptovský Mikuláš Žilinský Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – KN - 306 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Daniel Ács J. M. Hurbana 2, 94663 Nové Zámky
parcelné číslo 2193/1, Radvaň nad Dunajom Radvaň nad Dunajom Komárno Nitriansky Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-186 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Eduard Dubovský

Nábrežie mládeže 2B Nitra Nitra Nitriansky wA, wG, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-71 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Gabriel Toman, Farma Čeladice
Čeladice 290 Čeladice Nitra Nitriansky Daniel, Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZV - 268 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Ján Franc Ľ. Ondrejova 844/10 97101 Prievidza
Mlynská 90, Dobrá Niva Zvolen Banskobystrický Daniel, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK-FCH-PK-134 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Ján Gašparovič
Hlinického 15
Slovenský Grob
PD Viničné, farma Slovesnký Grob Slovenský Grob Pezinok Bratislavský Daniel, Diviak, ZFCH    
   
SK-FCH-SB-73 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Ján Gergelčík, Červenica pri Sabinove "Pod Hájom"
Odbojárska 47 Lipany Sobrance Košický Daniel, ZFCH    
   
SK – FCH – NZ - 266 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Jana Čeryová Gajdošová Dlhá 2 94145 Maňa
Ľudovíta Štúra 94145 Nové Zámky Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TN - 240 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Jaroslav Závodský 17. novembra 309/27, 91451 Trenčianske Teplice
Horné Motešice, Motešice Trenčín Trenčiansky Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MA-11 Ing. Jozef Horváth - SLOVLOV, Jablňové 378, 900 54 Ing. Jozef Horváth - SLOVLOV
Jablonové 378 Jablňové Malacky Bratislavský Daniel, Muflón    
   
SK-FCH-PE-174 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Július Pečo Kolačno 26 95841 pošta Veľké Uherce
Kolačno 26 Kolačno Partizánske Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-RK-54 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Juraj Česák
Kalameny 143 Ružomberok Ružomberok Žilinský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Slach, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-PP-89 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Ladislav Volák
Janka Jesenského č. parcely 3296/54 Kežmarok Poprad Prešovský Daniel, Diviak, Muflón, O, ZFCH    
   
SK-FCH-TO-94 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Martin Gálik

Hlavná 95 Veľké Ripňany - Behynce Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – LV - 220 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Milan Kvanka Kmeťovce 17, 93503 Bátovce
Kmeťovce 17 Kmeťovce Levice Nitriansky Daniel, Sport    
   
SK-FCH-CA-16 Ing. Milan Podsklan, Oščadnica 1545, 023 01 Ing. Milan Podsklan
Oščadnica č. 912 Oščadnica Čadca Žilinský Daniel, Muflón    
   
SK-FCH-TT-168 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Miroslav Bobek, Ružová 6, 91702 Trnava
Farma M&M Mlyny, Sokolské chaty, 91910 Buková Buková Trnava Trnavský Daniel, Diviak, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZM-133 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Miroslav Lintner
Hlavná 215
Nová Ves nad Žitavou
Tesárske Mlyňany, časť Sekaniny Tesárske Mlyňany Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KN-156 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Oto Prokain
Pri železnici 7
Ďulov Dvor, Zámocká Komárno Komárno Nitriansky Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LC-77 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Pavel Jucha,
kú. obce Breznička 8006480 Lučenec Lučenec Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH    
   
SK – FCH – PD - 317 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Pavol Guláš Kutuzovova 4, 90201 Pezinok
Valaská Belá 80 Valaská Belá Prievidza Trenčiansky Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-160 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Pavol Mada
Pri Dobrotke 4, Dražovce Nitra Nitra Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KE-29 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Peter Hežeľ
044 17 Slanská Huta 21

Slanská Huta 21
Ing. Peter Hežeľ
Slanská Huta Krupina Banskobystrický ZFCH    
   
SK-FCH-ZV-171 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Peter Šubák Družby č. 12 97404 Banská Bystrica
Partizánska č.53 Očová Zvolen Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-106 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Róber Bafrnec
Spišská 7
949 01 Nitra
obec Tajná, katastrálne územie Tajná parc. č. 27/1 Tajná Nitra Nitriansky Rat. Zv., ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PO-55 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Štefan Hanigovský
OSTROVANY Záhrady
Ľ. Štúra 17 Veľký Šariš Prešov Prešovský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – DK - 255 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Vít Čelko Vitanová 95, 02712 Liesek
dvor PD Čimhová, Liesek Dolný Kubín Žilinský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Slach, Sport    
   
SK-FCH-SN-74 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Vladimír Petrík
Predná Huta 7 Novoveská Huta Spišská Nová Ves Košický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZC-128 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ing. Vladimír Vikor
Dolnozoborská 32
94901 Nitra
Revištské Podzámčie 36
Žarnovica Žiar nad Hronom Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, RabP, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TT-164 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 INSEMA Rybníčky s.r.o. 91965 Dolná Krupá
Rybníčky 611 Dolná Krupá Trnava Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TN - 262 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Iskierka nádeje SD n.o. Gen. M.R. Štefánika 34, 91101 Trenčín
Kaštieľ, Trenčín Záblatie Trenčín Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 265 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 ITALZVER, s.r.o. Svätoplukovo 533, 95116 Svätoplukovo
Družstevná 1 Malý Slavkov Malý Slavkov Poprad Prešovský Diviak, Zispr    
   
SK-FCH-BB-17 Ivan Hruška, Lučatín 140, 976 61 Ivan Hruška
Ľubietová 508/19 Ľubietová Banská Bystrica Banskobystrický Daniel, Diviak, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-TO-155 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ivan Paška
Preseľany 567
Koniarovce č. parc. 511/12 Koniarovce Topoľčany Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PD-110 Ivan Pertíček - SMK, Dukelských Hrdinov 10/143 Ivan Petríček - SMK
Malinová 243 Malinová Prievidza Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-SA-137 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ivan Tóth
Ičkesova záhrada, Borzagoš
Močenok Močenok Šaľa Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SE – 299 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ivan Velický Mikulášov č. 63 , 90876 Lakšárska Nová Ves
Mikulášov č. 63 Lakšárska Nová Ves Senica Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SC-105 Tibor Jančula, Moyzesova 61 Ivanka pri Dunaji - Stará bažantnica
Ivanka pri Dunaji Ivanka pri Dunaji Senec Bratislavský Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK – FCH – PU - 318 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Belavý Pružina 714, 01822 Pružina
Chmelisko Pružina Púchov Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-VT-152 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Haľko
Skrabské 21 Skrabské Vranov nad Topľou Prešovský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-VT-139 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Ivanov, Vyšný Kazimír 23
Vranov nad Topľou č. parc. 1611/10, 1611/12, 1611/11, 1612, 1616 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KK-30 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Kozub, SNP 152/54, 061 01 Špišská Stará Ves

SNP 152/54 Špišská Stará Ves Kežmarok Prešovský Daniel, Muflón, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-SN-75 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Krajňák, Hurbanová č.1, Ružomberok
Hnilčík č.64 Hnilčík Spišská Nová Ves Košický Daniel, ZFCH, Slach, Sport    
   
SK-FCH-DT-27 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Líška, Detva - Piešť II. č. 90

Piešť II č. 90 Detva Detva Banskobystrický Diviak, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PU-202 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Lokaj
Kvašov 89
02062 Horovce

Kvašov 89 Horovce Púchov Trenčiansky Daniel, Jeleň, Muflón, Rat. Zv., Srnec, ZFCH   kozorožec 
  kozorožec 
SK-FCH-KA-02 Ján Mohyla, Plavárenská 2468, 963 01 Ján Mohyla
Plavárenská 2468 Krupina Krupina Banskobystrický Daniel, Muflón, Sport    
   
SK-FCH-SN-100 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ján Slivenský
Trieda 1. mája 57/6
052 01 Spišská Nová Ves
Hnilčík - Cechy 235 Hnilčík Spišská Nová Ves Košický Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TO - 321 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jaroslav Daniš Solčianky 95, 95638 Šišov
Šišov Solčianky Topoľčany Nitriansky Daniel, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – BB - 241 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jaroslav Ďurica Nová 324, 97669 Pohorelá
Nová 324, Pohorelá Brezno Banskobystrický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BR-80 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jaroslav Falťan
Hlavná 233 Pohronská Polhora Brezno Banskobystrický Diviak, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – PP - 267 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jaroslav Kokoruďa Lúčna 359, 05314 Spišský Štvrtok
Brezovička Brezovička Prešov Prešovský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MI-122 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jelinský Stanislav
07205 Falkušovce 182
Malčice, par. č. 1027, parc.č.10288/1 Malčice Michalovce Košický Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-BY-182 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Johana Kysucká
Madzin Veľké Rovné Bytča Žilinský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 243 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Bednér Rohožník 198, 90638 Rohožník
Rohožník 198 Rohožník Malacky Bratislavský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 305 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Kubík Mierová 978/18, 05971 Ľubica
Jezersko 94, Spišské Hanušovce Spišské Hanušovce Poprad Prešovský Bažant, Daniel, Srnec, ZFCH, Sport   páv korunkatý, emu hnedý 
  páv korunkatý, emu hnedý 
SK-FCH-ZM-23 JOzef Kuča, Zlatno 47 Jozef Kuča
Zlatno 47

Zlatno 47
Zlatno Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KK-49 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Ľach, Malá Franková č.p.1135/1
Malá Franková 64 Malá Franková Poprad Prešovský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-TO-70 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Lisý
Behynce 118 Topoľčany Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 324 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Musala Lechnica 67, 05906 Červený Kláštor
Lechnica parcelné číslo 3650 Červený Kláštor Poprad Prešovský Diviak, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PO-158 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Pavlik
Gregorovce 266 Gregorovce Prešov Prešovský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BY-184 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Posluch
Veľké Rovné 1273 Veľké Rovné Bytča Žilinský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TV-79 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Rendeš, Poľovnícka 264/14, Kazimír
Kazimír, kataster Malý Kazimír parcela č.82/1, 81/4 Malý Kazimír Trebišov Košický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport Pozastavená   
Pozastavená   
SK-FCH-LM-53 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Reppa
Trstené 48 Bobrovec Liptovský Mikuláš Žilinský Daniel, Sport    
   
SK-FCH-TO-32 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Turčan
956 05 Nitrianska Blatnica 36

Motorest Čertova pec Radošina Topoľčany Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TV-81 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Jozef Wagner st.
Ul. Staničná 130 Pribeník Trebišov Košický Daniel, Diviak, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – TT - 218 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 JT Agriconsulting s.r.o., Poľná 3, 5592/3, 91934 Biely Kostol
Križovany nad Dudváhom Križovany nad Dudváhom Trnava Trnavský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TO - 219 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 JUDr. Jaroslav Varga, APEX, Stummerova 1276, 95501 Topoľčany
Pantočku 30, 95501 Tovarníky Topoľčany Nitriansky Daniel, Diviak, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NM-203 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 JUDr. Samuel Valent – SAMS
Líščie nivy 12
82108 Bratislava

Brestovec 59 Myjava Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky Jeleň, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-TT-200 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Juraj Benedikovič
Dobrá Voda 219
91954 Dobrá Voda

Dobrá Voda 219 Dobrá Voda Trnava Trnavský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-SC-196 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Juraj Michalko
Ambrova 16
83101 Bratislava

Stupava - Dúbravy Stupava Malacky Bratislavský Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-DS-115 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Juraj Végh
Radničné nám. 375/7
92901 Dunajská Streda
Bažantnica Dobor, katastrálne územie Kľučiarove Kračany a Veľká Lúč Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-MA-123 Moritz, s.r.o., Kozia 19 k. ú. Lozorno č.p. 9765/1
Lozorno Lozorno Malacky Bratislavský Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-ZM-99 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 K.G.K. Slovakia, s.r.o.
Lovce 225 Lovce Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LM-04 Karol Fašanok, Emília Fašanoková, Jakubovany 15, 032 04 Karol Fašanok, Emília Fašanoková
Jakubovany 15 Jakubovany Liptovský Mikuláš Žilinský Muflón, Sport    
   
SK – FCH – NR - 259 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Karol Kováč ,
Žitavany č. 834/1 Žitavany Nitra Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-GA-111 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Karol Lakatoš
Leninova 251
Veľké Úľany
EKOPARK Čierna Voda (RELAX)
Sládkovičovo
Sládkovičovo Galanta Trnavský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK – FCH – DS - 276 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Katarína Czajliková JK Czajlik ranch, Dunajský Klátov 33, 93021 Dunajský Klátov
Katarína Czajliková JK Czajlik ranch, Dunajský Klátov 33, 93021 Dunajský Klátov Dunajský Klátov Dunajská Streda Trnavský Bažant, Daniel, Muflón, Srnec, Sport   morka divá 
  morka divá 
SK – FCH – GA - 285 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Katarína Hudecová Slovenské pole 324, 92541 Kráľov Brod
Slovenské pole 324 Kráľov Brod Galanta Trnavský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TN-42 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Kočický Richard
Štvrtok 59, 913 05 Melčice

Štvrtok 59 Melčice Trenčín Trenčiansky Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-HC-39 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Koplotovce 269, 920 01 Koplotovce

Mladý Háj, Hlohovec
Hlohovec Hlohovec Trnavský Daniel, Jeleň, ZFCH, Slach    
   
SK-FCH-SA-129 KoWin, s.r.o., Tešedíkovo 763 KoWin. s.r.o.
Tešedíkovo 763 Tešedíkovo Šaľa Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-HC-113 Kynologický výcvikový spolok, Tepličky 44 Kynologický výcvikový spolok
Tepličky 44 Tepličky Hlohovec Trnavský Daniel, Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PU-185 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ladislav Bukovčík
Kvašov 204
Kvašov 203 Horovce Púchov Trenčiansky Srnec    
   
SK – FCH – VT - 253 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ladislav Trybula Jasenovce 104, 09405 Holčíkovce
Jasenovce 104 Holčíkovce Vranov nad Topľou Prešovský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZA - 289 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Lesné spoločenstvo Štiavnik s. r. o. Štiavnik č. 1339, 01355 Štiavnik
Štiavnik č. 1339, Štiavnik Žilina Žilinský Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-MI-175 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 LESY SERVIS, s.r.o., Duklianska 7, 07101 Michalovce
Farma Lesené Lesené Michalovce Košický Jeleň, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-MI-148 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Lóránt Czap
Ul. Ľ. Štúra 4
Veľké Kapušany
Čičarovce 39
parc. č. 2414/2,3,4
Čičarovce Michalovce Košický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZH - 275 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Loránt Vojček Nad plážou 27, 97401 Banská Bystrica
Heď stráňa – Stehlíkov Majer Prenčov Banská Štiavnica Banskobystrický Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr   líška hrdzavá, jarabica poľná, zajac poľný, bažant, strnec 
  líška hrdzavá, jarabica poľná, zajac poľný, bažant, strnec 
SK-FCH-BB-84 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Beňo
Pohronský Bukovec 44 Brusno Banská Bystrica Banskobystrický Daniel, Jeleň, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – GA - 224 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Jankovič Pusté Sady 238, 92554 Pusté Sady
Pusté Sady 238 Pusté Sady Galanta Trnavský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KA-22 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Lendvay
963 01 Červená Hora 161
Ranč U Lendvaya, reg. číslo farmy 133946 Krupina Krupina Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TT - 238 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Moneman Bohdanovec nad Trnavou 133, 91909 Bohdanovec nad Trnavou
Bohdanovec nad Trnavou 133, Bohdanovec nad Trnavou Trnava Trnavský Bažant, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SN - 272 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Stehlík a Adler Jaroslav Kúpeľná 20 05342 Krompachy
časť skladového areálu ASKONY export - import s.r.o., Trangusová 22 Krompachy Spišská Nová Ves Košický Daniel, Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – KE - 231 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Štefko Košická Polianka 136, 04441 Košická Polianka
Košická Polianka 136, Košická Polianka Košice-okolie Košický Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZV- 298 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľubomír Tomašovic Kostolná 21/18, 96271 Hontianske Moravce
Kostolná 21/18, Hontianske Moravce Zvolen Banskobystrický Diviak, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PD - 244 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľudmila Matiašková Cintorínska 16, 97251 Handlová
Cintorínska 16 Handlová Prievidza Trenčiansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – KN - 294 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľudovít Jávorka Pivničná 9, 94657 Svätý Peter
Nová Stráž, Vadaš 456, Komárno Komárno Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 326 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ľudovít Kováč Hurbanova Ves 72, 90301 Senec
Hurbanova Ves Hurbanova Ves Senec Bratislavský Bažant, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZV - 242 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Lukáš Kúdela Sebechleby 201, 96266 Sebechleby
Sebechleby 201 Sebechleby Krupina Banskobystrický Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SC-195 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 MAJOR PALACE s.r.o.
Klatovská 21/1408
83104 Bratislava

Art Hotel Kaštieľ, Majorháza 1, Tomášov Senec Bratislavský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-VK-66 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Makás Dušan, Brezová 20, Banská Bystrica
Plachtinské Lazy 94 Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Slach    
   
SK-FCH-NM-68 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marek Hanic
Mierová 1303 Čachtice Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK – FCH – CA - 304 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marek Piotr Oczkowski Horelica 504, 02201 Čadca
Horelica č. parcely 3166/19 Čadca Čadca Žilinský fG, ZFCH, Zispr   Lama alpaka 
  Lama alpaka 
SK – FCH – DK - 284 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Mária Skorušová Suchá Hora 120, 02713 Suchá Hora
Suchá Hora 120 Suchá Hora Dolný Kubín Žilinský Daniel, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – LC - 246 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marian Briják - SHR Šiatorská Bukovinka 68, 98558 Radzovce
Šiatorská Bukovinka 68 Radzovce Lučenec Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LC-209 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marián Hronec
Kriváň 205
96204 Kriváň

Zverofarma Prievrana 51, Poltár Poltár Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH    
   
SK – FCH – PD - 213 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marián Krč


Pravenec č.21 Pravenec Prievidza Trenčiansky Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 251 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marián Šafránek Továrenská 21, 90101 Malacky
lokalita Holbičky, Studienka na Záhorí Malacky Bratislavský Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-ZV-159 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Marián Trebula
Janka Kráľa 1532/38 Hriňová Detva Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 278 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Martin Balušík Papradno 14 01813 Papradno
Papradno 14 Papradno Púchov Trenčiansky Daniel, L, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-103 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Martin Séleš
Čab 55 Čab Nitra Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NR-102 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Martin Séleš

Nové Sady 194 Nové Sady Nitra Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SC-85 Firma Matej Salay KONT - BLESK, Kostolná 13 Matej Salay
Vinohradnícka 751 Veľký Biel Senec Bratislavský Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-KN-47 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Mgr. Jaroslav Záhradník, Georgina Žideková
Ul. Lesná č. 923/41, 946 32 Marcelová

Ul. Lesná č. 923/41 Marcelová Komárno Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZA-07 Mgr. Jolana Suchoňová, Osloboditeľov 443, 013 13 Mgr. Jolana Suchoňová
Súľov - Hradná Súľov - Hradná Bytča Žilinský Rat. Zv., Sport    
   
SK – FCH – TO - 277 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Mgr. Ondrej Tepličanec Kovarce 15, 95615 Kovarce
Kovarce 15 Kovarce Topoľčany Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KE-206 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Mgr. Róbert Budai
Kráľovce 170
04444 Kráľovce

Kráľovce 170 Kráľovce Košice Košický Diviak, ZFCH    
   
SK-FCH-SK-212 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Michal Drimák
Nová Polianka 15 Nová Polianka Svidník Prešovský Bažant, Daniel, Diviak, L, Muflón, ZFCH, Zispr    
   
SK – FCH – PD - 260 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Michal Homola Horné Vestenice č. 91,
Horné Vestenice, Podradie Horné Vestenice Prievidza Trenčiansky Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TO-43 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Michal Kačina
Oponice č.d. 218, 956 14 Topoľčany

Oponice č.d. 218 Topoľčany Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MI-144 Milan Bosák B+B, Zelené 175/1 Milan Bosák B+B
Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany Michalovce Košický Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-CA-45 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Gerát
023 14 Skalité č.d. 1312

Skalité č.d. 1312
Skalité Čadca Žilinský Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-TO-132 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Goga
Belince 51 Belince Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PD-95 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Kmeť
972 48 Horná Ves 243
Horná Ves časť RUDICA 334 Horná Ves Prievidza Trenčiansky Daniel, Jeleň, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – TT - 273 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Komandel Jánošíková 66/561 92101 Piešťany
Jánošíková 66/561 Piešťany Piešťany Trnavský wdM, ZFCH, Sport   norok 
  norok 
SK – FCH – BB - 250 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Okruhlica Majerská cesta 2A, 97401 Banská Bystrica
Majerská cesta 2A Banská Bystrica Banská Bystrica Banskobystrický Bažant, Srnec, wG, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LM-179 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Pastucha Hybe 218, 03231 Hybe
Hybe 218 Hybe Liptovský Mikuláš Žilinský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – RS - 228 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Sojka Uzovská Panica 184, 98002 Veľký Blh
Uzovská Panica 184, Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický Daniel, Zispr    
   
SK-FCH-CA-210 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Svitek
Vychylovka 393
02305 Nová Bystrica

Vychylovka 393, Nová Bystrica Čadca Žilinský Jeleň, ZFCH    
   
SK-FCH-PU-198 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Milan Šištík
Považské Podhradie 203
01704 Považské Podhradie

Orlové, Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky Rat. Zv., ZFCH   paovca hrivnatá kozorožec kaukazský 
  paovca hrivnatá kozorožec kaukazský 
SK – FCH – TO - 230 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miloš Krajčík Banka Dominova 42920/38, 92101 Piešťany
zverofarma Šalgovce Šalgovce Topoľčany Nitriansky Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, Slach, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-TO-116 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miloš Krajčík
Dominova 38
92101 Piešťany
Nitrianska 616 Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – DK - 256 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miroslav Bieľák Sihelné 356, 02946 Sihelné
Kožušníkova ulica Rabča Dolný Kubín Žilinský Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 280 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miroslav Chvíla SNP 72/68 90091 Limbach
Družstevná ulica Limbach Senec Bratislavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MA-31 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miroslav Kopiar, Mierová 911, 908 72 Závod

Mierová 911, Závod Malacky Bratislavský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-DT-03 Miroslav Mitter, Korytárky 373, 962 04 Miroslav Mitter
Korytárky 79 Korytárky Detva Banskobystrický Muflón, Sport    
   
SK – FCH – RS - 232 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Miroslava Zraková Klokočova 732, 98101 Hnúšťa
Ratkova – Repište 245 Ratkova Rimavská Sobota Banskobystrický Jeleň, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TV - 315 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 MITALI s. r. o. Záhradná 98, 07631 Streda nad Bodrogom
Ovocný sad Malá Tŕňa Trebišov Košický Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-RS-188 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Mobil NET s.r.o.
Sobôtka 5116/3
97901 Rimavská Sobota
Molnárka 424 0žďany Rimavská Sobota Banskobystrický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NM-192 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Monika Bielčíková
Brunovce 9
91625 Potvorice
Brunovce 9 Potvorice Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky Daniel, ZFCH    
   
SK – FCH – TT - 295 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 MVDr. Marián Pamula Vážska č. 5, 92101 Piešťany
Hubina č. 371, Moravany nad Váhom Trnava Trnavský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 236 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Oľga Sekerešová Besné 281, 01802 Dolná Mmariková
Besné 281, Dolná Mmariková Považská Bystrica Trenčiansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport   jarabica poľná, hus divá, zubor hôrny, los mokraďový, bažant, zajac poľný 
  jarabica poľná, hus divá, zubor hôrny, los mokraďový, bažant, zajac poľný 
SK – FCH – TN - 283 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Ondrej Koleda
A. Žarnova 821/22
97101 Prievidza

A. Žarnova 821/22, Prievidza Prievidza Trenčiansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BR-18 Ondrej Rosík, Jasenie 461, 976 75 Ondrej Rosík
Jasenie 461 Jasenie Brezno Banskobystrický ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK – FCH – SC – 300 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Orava – stav spol. s. r. o. Obchodná 62, 81106 Bratislava
„Príroda“ – lokalita Dúbravy, Botanická záhrada, Stupava Senec Bratislavský Bažant, Diviak, wA, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LV-76 Lesy SR š.p., Banská Bystrica, Námestie SNP 8, 975 66 Banská Bystrica, OZ Čierny Balog, OZ Levice, Čelovce - bažantnica Beluša
Koháryho 2 Levice Levice Nitriansky Bažant, ZFCH    
   
SK – FCH – SC - 282 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PaeDr. Dušan Krchňák
Detvianska 6
83106 Bratislava

Podlesná 19, Limbach Senec Bratislavský Bažant, Daniel, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZM-114 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Paluška Vladimír
Choča 188
Choča 97 Choča Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 303 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Patrik Hričovský Dolný Moštenec 172, 01701 Považská Bystrica
Dolný Moštenec 172 Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky wA, ZFCH, Slach, Zispr   prepelica poľná 
  prepelica poľná 
SK-FCH-KA-87 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Pavel Plachý
Medovarce 43 Hontianske Nemce Zvolen Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 309 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Pavol Jabrocký Havka 21, 06101 Spišská Stará Ves
Havka – Pod Rigeľ Spišská Stará Ves Poprad Prešovský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK – FCH – PP - 319 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Pavol Jabrocký Havka 21, 06101 Spišská Stará Ves
Havka – Pod Rígeľ, Spišská Stará Ves Poprad Prešovský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-ML-36 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PD a.s - HABURA
067 52 Habura

Habura
Habura Medzilaborce Prešovský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-ZM-12 Miloš Zaťko, Velčice 223, 951 71 PD Neverice - danielia obora
Velčice Velčice Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Jeleň, Sport    
   
SK – FCH – NR - 287 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PD Neverice, 95172 Neverice,
Stredisko PD Velčice Nitra Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-NR-96 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Penzión Hoffer
Juraj Varga

Hlohovecká cesta Zbehy Nitra Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 249 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Baričič Hlavná 183, 90023 Viničné
Hlavná 183 Viničné Senec Bratislavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SB-118 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Čontofalský
Tehelná 1
082 71 Lipany
ČONTY FARMA
Lúčka - Potoky Lipany Sobrance Košický ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-GA-83 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Kiss, Budatíńska 31, Bratislava
Lúčny Dvor Pusté Úľany Galanta Trnavský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, wA, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-PD-59 Peter Kollár - Stolárstvo, Malá Čausa 158 Peter Kollár - Stolárstvo
Malá Čausa 158 Malá Čausa Prievidza Trenčiansky Daniel, Jeleň, Muflón, MVZ, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-SE-237 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Kurta J. Mudrocha 1354/40, 90501 Senica
Kurtov majer č. 360, Jablonica Senica Trnavský Bažant, Daniel, Muflón, Srnec, wA, ZFCH, Sport   Morka divá 
  Morka divá 
SK-FCH-TO-120 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Mišovych
Čeľadince 112 Topoľčany Topoľčany Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BB-34 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Moravčík
Peniažky 860/3, 976 13 Slovenská Ľupča

Slovenská Ľupča , Za Zámkom, lok. Zverien
Slovenská Ľupča Banská Bystrica Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-CA-63 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Serafin
Skalité 1176 Skalité Čadca Žilinský Daniel, ZFCH, Sport, Zispr    
   
SK-FCH-TO-60 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Urminský
Ardanovce 64 Ardanovce Topoľčany Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-LC-194 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Peter Vandlík
Píla 139
98553 Mýtna

Dolinka,Píla 139 Mýtna Lučenec Banskobystrický Daniel, Srnec, ZFCH    
   
SK-FCH-SA-131 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Pintér Július
Kráľová nad Váhom 220 Kráľová nad Váhom Šaľa Nitriansky ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-MT-58 Poľnohospodárske družstvo GADER, Blatnica so sídlom v Karlovej Poľnohospodárske družstvo GADER
Blatnica, sídlo Karlová Blatnica Martin Žilinský Daniel, Muflón    
   
SK-FCH-HC-170 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Poľnohospodárske družstvo Hlohovec Nitrianska 109 92012 Hlohovec
Štefánikova Hlohovec Hlohovec Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PK-56 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo Doľany
Doľany č. 434 Doľany Pezinok Bratislavský Diviak, Muflón, ZFCH    
   
SK – FCH – PU - 308 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Poľovnícka spoločnosť Sádecké Vrchy Briestenné 1031, 01822 Pružina
Briestenné 1031, Pružina Púchov Trenčiansky Jeleň, Muflón, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK – FCH – TT - 226 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Poľovnícke združenie Fatra Košarina Borová 162, 91961 Borová
Borová 162 Borová Trnava Trnavský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – NR - 316 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PROFI ML s. r. o. Fabrická 5, 94901 Nitra
95152 Slepčany Slepčany Nitra Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZV-104 PROFIFOREST s.r.o., Červeňákova 379 PROFIFOREST s.r.o.
Lokalita Hrádok - Pliešovce Pliešovce Zvolen Banskobystrický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – BB - 286 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PROJEKT – TRA s. r. o. Rovne 3769/9, 97703 Brezno
Rovne 3769/9 Brezno Brezno Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-CA-33 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 PZ TRI KOPCE RUDINA
Ing. Ján Ďurec, Lesnícka 1119, Krásno nad Kysucou
Rudinská, Mlyn - na doline
Krásno nad Kysucou Čadca Žilinský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PP - 325 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Radomír Stančík Levočská dolina 11, 05401 Levoča
Levočská dolina Levoča Poprad Prešovský Daniel, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PD - 239 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Radoslav Jankeje Mačov 383, 97225 Diviaky nad Nitricou
Mačov 383, Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky Daniel, Muflón, RabP, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SN-176 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Rastislav Dzurila, Spišská 6, 05201 Spišská Nová Ves
Stražanská 9121/1 Novovestská Huta Spišská Nová Ves Košický Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-PD-199 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Rastislav Poliak
Hviezdoslavova 357/115
97247 Oslany

Rudnica 318, Horná Ves Prievidza Trenčiansky Diviak, ZFCH    
   
SK – FCH – TT - 292 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Rastislav Supek Modranská č. 84, 90201 Vinosady
Jelenie jamy Moravany nad Váhom Trnava Trnavský Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – ZA - 264 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Richard Kováč Stránske 235
Stránske 235 Rajecké Teplice Žilina Žilinský wdC, Zispr   Líška strieborná 
  Líška strieborná 
SK – FCH – PU - 311 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Róbert Kukučka Šebešťanova 253, 01704 Považská Bystrica
Šebešťanova 253 Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KN-157 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Róbert Tóth
Lúčna 2717/9 Hurbanovo Komárno Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KN-177 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Roland Jančár Hlavná 23, 94657 Svätý Jur
Hlavná 23 Svätý Jur Komárno Nitriansky Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NM-208 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Roman Zámečník
Podolie 133
91622 Podolie

ZVEROFARMA – ČEREŠNE PLANKOVCE Podolie Podolie Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-RK-48 Jozef Badánik - BADAS, K. Salvu 12 Salaš Krajinka, Černová 556 hospodársky dvor Zrázy
K. Salvu 12 Ružomberok Ružomberok Žilinský Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SE - 291 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 SAZAN s.r.o. Lozorno 51, 90055 Lozorno
Štrkovňa Kopčany Senica Trnavský Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-BS-107 SHR -Vozár Stanislav, Štiavnické Bane 90 SHR - Vozár Stanislav
Štiavnické Bane 90 Štiavnické Bane Banská Štiavnica Banskobystrický Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – PU - 313 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 SISI Land, s. r. o. Svätoplukova 1015, 02001 Púchov
Svätoplukova 1015 Púchov Púchov Trenčiansky Bažant, Daniel, Diviak, Muflón, wA, ZFCH, Sport   hus divá 
  hus divá 
SK – FCH – TO - 274 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 SKY GROUP SLOVAKIA s.r.o. Nálepkova 7122/28 92101 Piešťany
Malé Ripňany Malé Ripňany Topoľčany Nitriansky Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-KA-187 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Slovenská investičná spoločnosť
spol. s.r.o.
Tomášikova 10/B
82103 Bratislava
Ranč u Ňuňa
Petrovkinove lazy 242
Litava Krupina Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – NR - 288 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 SLOVGAS, s. r. o. Červeňova 28, 81103 Bratislava
Hájska č. 601, Obyce Nitra Nitriansky Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-GA-147 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Stanislav Búran
Ul. Pod vinohradmi 345/25
Pata
Ul. Pod vinohradmi 3415/25 Pata Galanta Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK-FCH-LE-40 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Stredná odborná škola Bijacovce
053 06 Bijacovce 1

Bijacovce 1
Bijacovce Levoča Prešovský Daniel, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-KK-21 Štefan Gallik, Tatranská 32 Štefan Gallik, 059 07 Tatranská 32
KÚ Lendak č. p 6906/21/TTP Lendak Kežmarok Prešovský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TN-172 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Štefan Janík, 91323 Dubodiel 95
Dubodiel, 518, č.p. 301/3 Dubodiel Trenčín Trenčiansky Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-ZV-26 František Indro, Lúčna 1766/22 Štefan Knoška
Podjavorie 795, 962 63 Pliešovce

Podjavorie 795 Pliešovce Zvolen Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-VT-15 Štefan Mitaľ, Zámutov č. 374, 094 15 Štefan Mitaľ
Zámutov č. 374 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský Muflón, Sport    
   
SK-FCH-LC-140 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Štefan Murín Ratka 130, 98601 Fiľakovo
Ratka 130 Fiľakovo Lučenec Banskobystrický Daniel, Diviak, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-GA-167 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Štefan Vajda Leninova 253, 92522 Veľké Uľany
Bagrova 253 Veľké Uľany Galanta Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Slach, Zispr    
   
SK-FCH-DS-178 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Štefan Zsemlye, Medzijarky 992/13, 93005 Gabčíkovo
Medzijarky 992/13 Gabčíkovo Dunajská Streda Trnavský Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK-FCH-SA-201 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 TECHAGRA RV Žihárec, s.r.o.
Žihárec 287
92583 Žihárec

Žihárec 287, Žihárec Žihárec Šaľa Nitriansky Daniel, Jeleň, ZFCH    
   
SK-FCH-LV-193 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 TEKOVIA, spol. s.r.o.
Dopravná 14
93403 Levice
Málaš, Zálagoš Levice Levice Nitriansky Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-LC-38 Teodor Šóš, Agrofarm Šóš
Veľká nad Ipľom 32
Teodor Šóš
AGROFARM - Šóš, 985 32 Veľká nad Ipľom č. 52

Veľká nad Ipľom č. 52
Veľká nad Ipľom Lučenec Banskobystrický Daniel, ZFCH    
   
SK-FCH-ZV-24 Terazia Bucová, Zaježová 189 Terezia Bucová, Zaježová 189, 962 63 Pliešovce


Farma Podlysec, reg. číslo farmy 210523
Pliešovce Zvolen Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PU-150 TEST - Consult, s.r.o., Jilemnického 17 TEST -Consult, s.r.o.
Strelenka 533 Lysá pod Makytou Púchov Trenčiansky Rat. Zv., ZFCH    
   
SK-FCH-MI-72 Tibor Jasovský, Drahňov 4 Tibor Jasovský
Drahňov 4 Drahňov Michalovce Košický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SC - 269 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Tomáš Kočíšek K rašeline 1, 90638 Rohožník
Záhrady 331, Rohožník Senec Bratislavský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – SE - 222 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Victor Chalov Pod Párovcami 65/A, 92101 Piešťany
Les Pápálka, Jablonica Senica Trnavský Daniel, Muflón, ZFCH, Slach    
   
SK-FCH-NR-135 Viliam Fraňo, zbrane a strelivo, Farská 26 Viliam Fraňo
Sikárska 7
parcela č. 1722, 1723, 1724/18
Nitra Nitra Nitriansky Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – NZ - 223 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Viliam Hozlár Vinohradská 96, 94106 Komjatice
Vinohradská 96, Komjatice Nové Zámky Nitriansky Diviak, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-TV-09 Viliam Lenárt, Kalinčiakova 1268/16, 075 01 Viliam Lenárt
Kalinčiakova 1268/16 Trebišov Trebišov Košický Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SE-169 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Viliam Masár, 80612 Hradište pod Vrátnom 320
Dvor RD Osuské Senica Trnavský Diviak, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-RS-112 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Viliam Tóth
Párovská 367/3
92553 Pata
Blhovce 290 Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-SC-191 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Vladimír Kraljik
Trnavská 71
90027 Bernolákovo
Poľná Bernolákovo Senec Bratislavský Bažant, ZFCH    
   
SK – FCH – PP - 217 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Vladimír Ledecký Pribišova 7, 05302 Spišský Hrhov
Spišský Hrhov - Sad Spišský Hrhov Levoča Prešovský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, Zispr    
   
SK-FCH-LM-180 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 X SPORT, s.r.o.
Okoličianska 63, 03104 Liptovský Mikuláš
Mini ZOO X SPORT - Vitališovce Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský Bažant, Daniel, Diviak, Jeleň, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-PK-163 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 X-FARM a.s. Ventúrska 1 81101 Bratislava
ELESKO WINE PARK, Partizánska 2275 Modra Pezinok Bratislavský Jeleň, ZFCH    
   
SK-FCH-PK-162 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 X-FARM a.s. Ventúrska 1, 81101 Bratislava
Šenkvická 457, Vištok - Fajdal Vištok Pezinok Bratislavský Jeleň, ZFCH    
   
SK-FCH-TV-146 Jozef Figeľ SHR, Hlavná 7/8 Zemplínske Hradište
Zemplínske Hradište Zemplínkse Hradište Trebišov Košický Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TO - 322 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zita Elšíková Staničná 260/89, 95631 Krušovce
Staničná 260/89 Krušovce Topoľčany Nitriansky Srnec, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – NZ - 234 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zoltán Bábér Agátová 736/24, 94342 Gbelce,
Agátová 736/24, Gbelce Nové Zámky Nitriansky Rab, wA, wL, ZFCH, Slach   Morka divá 
  Morka divá 
SK-FCH-KN-67 Zoltá Csikesz - FAMILY INVESTMENTS, s.r.o., Modrany 185 Zoltán Csikesz - FAMILY INVESTMENTS, s.r.o.
Modrany 185 Modrany Komárno Nitriansky Rat. Zv., wA, ZFCH    
   
SK-FCH-DS-126 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zoltán Jakus
Malá ulica 1481/17
Gabčíkovo
Bývalý poľnohopodársky dvor ŠM v Gabčíkove
Patašská cesta
Gabčíkovo Dunajská Streda Trnavský Daniel, Jeleň, Muflón, Srnec, ZFCH, Zispr    
   
SK – FCH – SC - 235 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zoltán Szighardt Slnečná 30, 90029 Nová Dedinka
Slnečná 30, Nová Dedinka Senec Bratislavský Daniel, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – LV - 221 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zuzana Kúdelová Čajkov 192, 93524 Čajkov
Veselá 437, Veselá Levice Nitriansky Jeleň, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-RA-20 Milan Hirko, Ratková č. 224, 982 65 Zverník Ratková
Ratková č. 224 Ratková Revúca Banskobystrický Daniel    
   
SK-FCH-ZM-151 SALS s.r.o., Námestie A. Hlinku 10 Zverník VELES
Velčice Velčice Zlaté Moravce Nitriansky Daniel, Diviak, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK-FCH-NM-136 IET s.r.o., Kočovce 307 Zverofarma Dolinka,
Hrádok - Dolina Hrádok Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky Rat. Zv., ZFCH    
   
SK-FCH-PT-82 Slavomír Vrábeľ, Komenského 307/36 Zverofarma Háj
Kokava - Háj 995/11 Utekáč Poltár Banskobystrický Daniel, Muflón, ZFCH    
   
SK-FCH-PO-91 Poľnohopospodárske družstvo Kapušany pri Prešove, Kapušany 568 Zverofarma pod Kapušanským hradom
Kapušany pri Prešove 568 Kapušany Prešov Prešovský Daniel, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – MI - 214 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Zverofarma Senné, PZ Ostrovik Senné
Senné 17 Senné Michalovce Košický Daniel, Jeleň, Muflón, Zispr    
   
SK-FCH-ZV-117 AGRAVIA, s.r.o., Nám. M.R. Štefánika 13 Zverofarma Zaježová
Zaježová Zaježová Zvolen Banskobystrický Daniel, Jeleň, Muflón, ZFCH, Sport    
   
SK – FCH – TN - 225 Mesto Stropkov, mestský úrad, Hlavná 38/2 Žaneta Kršková Farma Rozmarín 91322 Trenčianske Jastrabie
Farma Rozmarín Trenčianske Jastrabie Trnava Trnavský Daniel, Jeleň, Srnec, ZFCH, Sport    
   

počet prevádzkarní : (305)



Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  Bažant Bažant /
  C Kozy / Caprine
  Daniel Daniel /
  Diviak Diviak /
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  G Zver / Game
  H Kone / Horses
  Jeleň Jeleň /
  KAP Kaprovité ryby / Cyprinids
  L Zajacovité / Lagomorphs
  LOS Lososovité ryby / Salmonids
  Muflón Muflón /
  MVZ Malá voľne žijúca zver /
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  Rab Králiky / Rabbits
  RabP Zajac poľný / Field hare
  Rat. Zv. Raticová zver /
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  Srnec Srnec /
  VVZ Veľká voľne žijúca zver /
  Vystav Vystavovanie pre verejnosť /
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wdA Ailuropoda melanoleuca (panda veľká) /
  wdAm Amphibia ( obojživeľníky) /
  wdAr Arachnida (pavúkovce) /
  wdC Canidae (psovité) /
  wdF Felidae (mačkovité) /
  wdH Hyenidae (hyenovité) /
  wdCh Chondrichtyes (paryby) /
  wdM Mustelidae (lasicovité) /
  wdRe Reptilia (plazy) /
  wdU Ursidae (medveďovité) /
  wdV Viverridae (cibetkovité) /
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates
  ZFCH Zver z farmových chovov /